O firmie

Firma Ceramik w Ostrołęce kompleksowo pomoże Ci wyposażyć Twoją łazienkę, a nawet mieszkanie lub dom (w zakresie płytek, drzwi i podłóg). Tutaj zostaniesz obsłużony w sposób fachowy i uprzejmy!
Jesteśmy firmą rodzinną, która istnieje na rynku od stycznia 2000 roku. Początkowo  powierzchnia sklepu wynosiła jedynie około 50 m2. W związku z rozwojem firmy i rosnącym zapotrzebowaniem klientów powierzchnia sklepu systematycznie wzrastała. A z czasem w 2007 roku powstał nawet nowy punkt sprzedaży, dzięki któremu firma mogła wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i rozszerzyć asortyment oferowanych produktów. W ten sposób nasz nowy salon sprzedaży stał się największym salonem sprzedaży w regionie z wyposażeniem łazienek. Nasza ekspozycja liczy obecnie aż 50 gotowych aranżacji zgodnych z najnowszymi trendami, które pomagają klientom w dokonaniu wyboru. W obu naszych salonach znajdziesz niezliczoną ilość ekspozytorów płytek ceramicznych, armatury łazienkowej, ceramiki sanitarnej, mebli łazienkowych czy chemii budowlanej. U nas znajdziesz też - w związku z rozszerzeniem asortymentu oferowanych produktów - drzwi, panele, listwy przypodłogowe czy parkiet. Obecnie ekspozycja w naszych salonach zajmuje łącznie znacznie ponad 1000m2.

Nasza firma wsłuchuje się w potrzeby swoich klientów i dzięki temu stale rozszerza asortyment, by zaspokoić ich oczekiwania. Powierzchnia wystawowa sklepu stale rośnie, by dostosować ofertę do zmieniającego się rynku i klienta. Poszerzyliśmy asortyment oferowanych produktów w zakresie wyposażenia łazienek, a także drzwi i podłóg. Ponadto rozwijamy zakres świadczonych usług. U nas możesz zakupić panele i drzwi razem z montażem. Ponadto nasza firma oferuje klientom bezpłatną aranżację 3D łazienek, która nie tylko pomaga w doborze odpowiednich płytek, ceramiki sanitarnej czy armatury łazienkowej. Aranżacja 3D łazienki pomoże Tobie podczas remontu w sensie usprawnienia pracy wykonawcy, ponieważ pozna on wybrany przez klienta układ płytek i wyposażenia. Ułatwi ona również wybór odpowiedniego asortymentu docelowemu klientowi. Dlatego też remont z nami stanie się dla Ciebie łatwiejszy, a nasza firma pomoże Tobie usprawnić cały proces.

Nasza firma to nie tylko powierzchnia wystawowa, lecz także duża powierzchnia magazynowa, która wyróżnia nas na tle konkurencji. Z tego względu część oferowanych przez nas produktów, posiadamy na stanie magazynowym, tak by przyśpieszyć zakup płytek i montaż wykonawcy. Zdajemy sobie sprawę, że z uwagi na niezliczoną ilość płytek ceramicznych, ceramiki sanitarnej, armatury łazienkowej, mebli łazienkowych, chemii budowlanej, podłóg, paneli czy drzwi, które możesz u nas zakupić, nie jesteśmy w stanie wszystko trzymać na stanie magazynowym. Ale to nie problem! Produkty, których nie mamy na stanie magazynowym, są dostępne u nas na indywidualne zamówienie klienta, którego realizacja to nawet jedynie 1-2 dni. Dokładny termin realizacji ustalamy w trakcie składania zamówienia, w zależności od rodzaju produktu.

Fachową obsługę zapewnią wykwalifikowani sprzedawcy, którzy systematycznie uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez producentów. Ponadto dzięki ciągłemu zaangażowaniu właścicieli w rozwój firmy i ich doświadczeniu, które z każdą chwilą jest pogłębiane, nasz salon oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie obsługi klienta oraz konkurencyjne ceny podlegające negocjacjom.Ceramik to także:

•    Największy w regionie Salon Sprzedaży Płytek Ceramicznych i wyposażenia łazienek
•    Salon drzwi, paneli i podłóg
•    Możliwość bezpłatnego dowozu po wcześniejszym indywidualnym uzgodnieniu terminu i w zależności od ilości
•    Kompleksowe projektowanie łazienek
•    Specjalne oferty dla inwestorów
•    Możliwość negocjacji cen
•    Możliwość montażu drzwi i podłóg, z wyłączeniem płytek ceramicznych
•    Możliwość polecenia zaprzyjaźnionych wykonawców zajmujących się remontami oraz montażem płyt wielkoformatowych
•    Profesjonalne doradztwo w zakresie doboru materiałów
•    Możliwość zamówienia płytek ceramicznych, których nie posiadamy w salonie sprzedaży


Z nami będziesz w pełni usatysfakcjonowany! Firma Ceramik w Ostrołęce zaprasza!